Wymrożenie migdałków - jak wygląda zapis na wizytę

3 odpowiedzi
Dzień dobry,

Lekarz laryngolog w moim mieście zalecił mi usunięcie migdałków, nie chciałabym przechodzić tradycyjnej operacji. W jaki sposób można skorzystać z opcji wymrożenia którą Pan prowadzi? Nie znalazłam nigdzie na stronie informacji o cenniku, ewentualnych kwalifikacjach do leczenia. Ile dni musiałabym poświęcić na pobyt w Pana miejscowości na przejście kuracji?
Witam
Szczególowe informacje telefonicznie (pod nr tel podanym na stronie niteks.pl)
Pozdr
Stanisław Nitek

Witam serdecznie!
W odniesieniu do leczenia - usunięcia migdałków podniebiennych - osobiście nie polecam - to ostateczność - aczkolwiek wielu pacjentów jest bardzo zadowolonych i nie zgłasza żadnych objawów po wygojeniu nisz migdałkowych . Można podjąć próbę obkurczenia krypt przy użyciu lasera CO2, elektrokoagulacji, krioabalcji? - efekty trudne do przewidzenia - w pierwszym okresie zadowalające w późniejszym problem może nawracać, aczkolwiek nie musi.
Pozdrawiam. W przypadku pytań proszę o kontakt.
Zabieg oszczędzające - są jednodniowe.
Marcin Daroszewski - laryngolog-bydgoszcz.pl
Nie prowadzę wymrazania migdałków.