Wycięcie pieprzyka

1 odpowiedzi
Witam
Chciałabym usunąć pieprzyk z brody .
Jaki byłby tego koszt ? Pieprzyk o średnicy ok 0,5cm lekko wypukły . Czy byłaby duża blizna ?
Szanowna Pani,
wygląd blizny zależy od tego jakie pacjent ma predyspozycje do gojenia się ran i jak pielęgnuje miejsce po wycięciu zmiany. Długość cięcia musi byc dłuższa niż średnica zmiany, tak aby ładnie można było zszyć razem brzegi rany. Niektóre zmiany można usunąć laserem i czasem udaje się uzyskać efekt bez widocznej blizny. Jednak żeby wybrac ostateczną metodę trzeba najpirw obejrzeć ta zmianę. Przed laserowym usunięciem konieczne jest również wykonanie badania dermatoskopowego. Ostateczna cena zabiegu zależy między innymi od zastosowanej metody. Orientacyjne ceny można znaleźc w cennikach gabinetów, w których przyjmuję.
Pozdrawiam serdecznie,
Anna Aseńko