Wybielanie zębów . Ile kosztuje i ile się utrzymuje ?

6 odpowiedzi
Witam chciałam wybielić wszystkie swoje zęby jaka będzie cena i ile będzie się utrzymywać efekt ? :)
Witam, cena waha się od 500,00- 800,00 i zależy od metody wybielania. Efekt utrzymuje się ok. 4 lat, pod warunkiem stosowania się do zaleceń lekarza. Najlepiej jest umówić się do konkretnego gabinetu i na miejscu omówić z lekarzem proces wybielania i cenę usługi. Pozdrawiam

Cena w systemie jednowizytowym PHILIPS ZOOM to 650PLN, ewekt zależy od nawyków żywieniowych i higieny- pozdrawiam
Koszt wybielania w gabinecie to 600 zł, można rownież wybielić nakładkami w domu- koszt 800. Przed wybielaniem należy wykonać scaling. Jest to koszt 200 zł. Efekt wybielania utrzymuje sie od pół roku do nawet 3 lat, zależy od diety, czyli spożywania kawy, herbaty, palenia papierosów itd
Dzień dobry,
Koszt wybielania w moim gabinecie to 500 zł - zarówno metodą domową jak i gabinetową. Dla otrzymania maksymalnego efektu zalecam przed wybielaniem wykonać zabieg skalingu i piaskowania (koszt 180 zl). Efekt końcowy wybielania jest indywidualną sprawą u każdego pacjenta i zależy od wielu czynników ( dieta, używki, higiena). Zazwyczaj efekt utrzymuje się od pół roku do dwóch lat. Zapraszam!
Dzień dobry.
W naszym gabinecie proponujemy pacjentom wyłącznie metodę wybielania nakladkowego nocnego zębów. Jest to metoda bezpieczna, stosuje sie praparaty o niskiej procentowosci. Efekt jest kumulacujny, wiec można nakładki zakładać np co 2 dzien, a odcień zębow bedzie coraz jaśniejszy. Nie ma konieczności zakładania nakładek z żelem codziennie. Efekt takiego wybielania utrzymuje sie bardzo długo a kolor tak naprawdę nigdy nie wraca do wyjściowego przed wybielaniem. Wystarczy np po pół roku jednorazowo założyć nakładki z żelem i uzyskujemy ponownie kolor wybielonych zebow.
W przypadku wybielania gabinetowego lampą lub laserem stosuje sie preparaty o bardzo wysokim stężeniu i aktywuje sie go światłem. Efekt wybielonych zebow jaki pacjent widzi schodząc z fotela stomatologicznego spowodowany jest głownie odwodnieniem szkliwa. Po 2-3 dniach kiedy nawodnienie szkliwa wraca do normy niestety kolor zebow zmienia sie na ciemniejszy. Aby uniknąć drona niezadowolonych pacjentow gabinety proponują pacjentom dodatkowo nakładki i strzykawkę żelu, aby dobielic zeby metoda domowa.
W przypadku metody gabinetowego wybielania zebow lampą mamy do czynienia rownież ze znaczną nadwrażliwością zębow. W przypadku metody wybielania zebow laserem nie ma nadwrażliwości , ale efekt wybielenia jest krotki.
Chciałabym zaznaczyć , ze to co napisałam powyżej to moje osobiste zdanie i opinia wyrobiona na podstawie wieloletniej praktyki jako lekarz stomatolog. Moze sie Pani spotkać z zupełnie odmiennymi opiniami.
Koszt wybielania nakladkowego w naszym gabinecie ( nakładki wykonane w laboratorium indywidualnie dla każdego pacjenta i 4 strzykawki żelu wybielającego ) to 800 zł.
Mam nadzieje , ze udzieliłam wyczerpującej odpowiedzi na zadane pytanie.
Pozdrawiam
Malgorzata Zajac
Dzień dobry, nie jestem zbytnim zwolennikiem wybielania zębów, ponieważ środki wybielające nie są obojętne dla struktury szkliwa. Zęby podczas wybielania a i często po, pozostają bardzo wrażliwe na rozmaite bodźce jak np. zimne,ciepłe, kwaśne itp..Ponadto trzeba pamiętać, że picie kawy herbaty, wina czy palenie papierosów przyspieszy później przebarwienie zębów i zabieg trzeba powtórzyć. Chociaż zęby mają podobne pochodzenie jak włosy czy paznokcie, to niestety nie odrastają i traktowanie ich środkami chemicznymi niestety trwale je uszkadza i zabieg wybielania musi być powtarzany nieraz dwa razy do roku. Koszt wybielania to 600zl.