wizyta w gabinecie

1 odpowiedzi
Pani doktor, probowalam umowic sie na ziyte do Pani w Polmedzie lub w Chojnichach na przyszly tydzien. Moja ciocia i kuzynka lecza sie u Pani i bardzo Pani ufaja. Mam narosl na rece, ktora chcialabym sprawdzic, bo w Irlandii dali mi masc ... antyseptyczna i stwierdzili, ze cos mnie ugryzlo ale to nie schodzi ... chodze juz z tym kilka miesiecy.
Bede w kraju w przyszlym tygodniu i bardzo zalezaloby mi na wizycie.
mam rowniez powazne problemy z wypadaniem wlosow. Zaraz po przyjezdzie (w czwartek) zrobie badania hormonalne. Robilam poprzednie rok temu i wszystko bylo w normie.
Bylabym niezmiernie wdzieczna gdyby mogla mnie Pani przyjac w Gdansku lub w Chojnicach.
pozdrawiam
Maria
Pani Mario, jeśli się nie mylę, to ustaliłam termin (z kuzynką?) dla Pani na 18.03.2016 godzina około 20:00 :) Zapraszam - ul. Mickiewicza 39, Chojnice