wizyta w celu ustalenia leczenia i kosztorysu

7 odpowiedzi
Witam, chcialabym sie dowiedziec czy istnieje mozliwosc umowienia sie na wizyte w celu ustalenia kosztorysu i sposobu leczenia zebow? Podejrzewam poczatki(?)prochnicy, wywolana problemami zywieniowymi, kamien nazebny i obnizenie dziasel, w rodzinie mam osoby chore na paradontoze. Byc moze rowniez zapalenie dziasel. Do tego w przyszlosci wchodziloby w gre rowniez wybielanie zebow. Jaka bylaby cena takiego spotkania i czy jest Pani mniej wiecej w stanie okreslic w jakich kwotach wahaloby sie leczenie?
Zapraszamy na wizytę, na niej określimy przybliżony koszt, konsultacja w cenie 50PLN.

Witam.Koszt wizyty /przeglad,konsultacja/50zl.Mozna wycenic co bedzie do zrobienia.Zapraszam.Z powazaniem Igor A.
Dzięn dobry
Wstępna wizyta konsultacja jest bezpłatna. Zchęcam do umówienia się na wizytę, aby uzyskać bardziej szczegółową odpowiedź.
Pozdrwiam serdecznie
Ewa Kaniewska
Dzień dobry. Niestety jestem na urlopie chorobowym, ze wzgledu na powazniejsze klopoty zdrowotne nie mogę podac przyblizonej daty powrotu do pracy. W naszym gabinecie pracuje Pani Doktor Justyna Witeczek, ktora z przyjemnoscia spotka sie z Pania i przeprowadzi konsultację w celu zdiagnozowania ewentualnych zabiegow. Cena wizyty konsultacyjnej oraz planem leczenia to 100 zl. W czasie takiej wizyty, oprócz badania jamy ustnej, wykonujemy konieczne zdjecia rtg zebow, ktore mogą nosic znamiona prochnicy, rozpoznajemy srodowisko jamy ustnej i przeprowadzamy dokladny instruktaż higieny, a takze omawiamy nawyki zywieniowe majace wplyw na srodowisko jamy ustnej. Na dalszych wizytach wedle zaproponowanego planu leczenia, omowionego najpierw z pacjentem, rozpoczynamy od higienizacji ( czyli usuwania zlogow nazebnych takich jak kamien i osad), a następnie przeprowadzane są kolejne etapy. Jesli chodzi o ceny, to pakiet higienizacyjny kosztuje 250 zl ( usuwanie złogów nazebnych, piaskowanie i fluoryzacja). Leczenie zachowawcze (usuwanie prochnicy oraz zakladanie wypelnienia) kosztuje w zebach bocznych 150 zl a w zebach przednich 200 zl. Ceny zawieraja leczenie w koferdamie i znieczulenie. Jesli jest Pani zainteresowana, proszę o kontakt pod numerem telefonu naszego gabinetu Jasna Stomatologia. Przykro mi, że nie mogę podjąć się leczenia osobiście. Mam nadzieję, że moja odpowiedź okaże się przydatna. Serdecznie pozdrawiam. Marta Kolanko
Witam, oczywiscie! Badanie stomatologiczne z dokladnym omowieniem planu leczenia kosztuje 50zł. Jednak gdyby okazalo sie, ze zaczynamy juz leczyc na pierwszej wizycie, placi Pan jedynie za dana usluge a badanie jest gratis. Zachecam do zapoznania sie z cennikiem na stronie gabinetu i zapraszam na wizyte wtedy odpowiem na wszystkie pytania. Pozdrawiam
Zapraszam na wizytę konsultacyjną. Nie widząc pacjenta i jego stanu uzębienia trudno mówić o jakichkolwiek kosztorysach. Proszę o skorzystanie z kalendarza znanego lekarza lub kontakt telefoniczny na nr znajdujący sie na naszej stronie internetowej w celu umówienia wizyty. Koszt badania stomatologicznego to 30 zł. Jezeli na tej samej wizycie jest leczenie lub scaling z piaskowaniem to badanie jest bezpłatne.
Z poważaniem
Małgorzata Zając
Witam,przykro mi ale protetyk nie zajmuje się leczeniem zębów.Pozdrawiam.