Witam,zwracam sie z takim problemem,prze bardzo bolesny okres ,ginekolog zalecił mi system dopochwow

1 odpowiedzi
Zwracam sie z takim problemem,prze bardzo bolesny okres ,ginekolog zalecił mi system dopochwowy Polaring.Zalozylam go w pierwszy dzień okresu i niby było lepiej ,nawet nie brałam tabletki przeciwbólowej ,ale wszystko sie zaczęło dopiero na następny dzień,okropne bóle (jake zawsze mam tylko w pierwszy dzień okresu)przedłużyły sie na 5 dni ,po zakończeniu miesiączki zaczęłam sie czuć bardzo złe ,słabość ,rażący ból brzucha przy wstawaniu ,sadzaniu sie ,bardzo szybkie tempo bicia serca ,za emocji juz milczę,i z każdym dnie było gorzej ,poprostu wyciągnęłam ten system ,i odrazu następnego dnia było lepiej ,poszłam do swojej ginekolog i powiedziała mi ze wszystko jest w porządku i wypisała nowe tabletki antykoncepcyjne Axia Conti,po wyciadnieciu krążka zaczęły sie małe krwawienia ,a po pierwszym zażycie tabletki juz w ogóle niby miesiączka (pol dnia jest ,pol niema nic ,i tak cztery dni juz)Kiedy moja tak naprawdę skończyła sie tydzień temu.Czy wie ktoś cos na ten temat i może doradzić co mam z tym robić ,czy w ogóle przestać brać te hormony bo ona na mnie tak dziwnie działają ,bede bardzo wdzięczna za odpowiedz :)
Droga Pani, w leczeniu hormonalnym ważna jest stabilność. Ostatnio miała Pani duże zmiany. Proszę spróbować przetestować obecne tabletki przez 2-3 cykle i udać się na ponowną ocenę do lekarza.