Witam. Zrobiłam beta hcg które wynosi 257 co to oznacza ?
1
odpowiedzi
Witam. Zrobiłam beta hcg które wynosi 257 co to oznacza ?
Bardzo wczesna ciąża proszę powtórzyćc oznaczenie po 48 h ( jak wzrośnie powyżej tysiąca ) pewnie normalna ciąża wewnątrzmaciczna - jeśli wynik nieco inny to też warto do lekarza na USG
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Od ponad dwóch tygodni bardzo mocno schodzi mi skóra z dłoni po obu stronach. Swędza mnie dłonie. Pojawiają się miejsca gdzie robi się takie coś jakby skóra pękała na palcach i po wewnętrznej stronie dłoni. Kremy i mascie pomagają na jeden dzień. Proszę o pomoc.
- Szanowni Państwo. Mam solidne powody myśleć, że cierpię na cechy osobowości narcystycznej. Lata manipulacji bliskimi, sobą i rzeczywistością dookoła mnie doprowadziły do straty zaufania najbliższej mi osoby. Nie wiem na dzień dzisiejszy co jest prawdą co kłamstwem a co wykreowaną rzeczywistością.…
- Witam. Kiedy po laserze na zaćmę wtórną można robić makijaż i ćwiczyć pilates.
- Witam, po jakim czasie od zabiegu szycia/naprawy łąkotki przyśrodkowej można wrócić do pracy siedzącej i normalnych czynności dziennych? Kiedy rozpocząć pracę z fizjoterapeutą? Dziękuję i pozdrawiam.
- Witam, po jakim czasie od zabiegu szycia/naprawy łąkotki przyśrodkowej można wrócić do pracy siedzącej i normalnych czynności dziennych? Kiedy rozpocząć pracę z fizjoterapeutą? Dziękuję i pozdrawiam.
- Dzień dobry, czy przyjmując Asentrę mogę pić zieloną herbatę, serdecznik, rumianek, czystek?
- Dzień dobry W listopadzie zeszłego roku namierzyłem małe coś pod skórą po lewej stronie brzucha. Jeden jak i drugi lekarz rodzinny stwierdzili że raczej tłuszczak i tak temat odpuściłem. Lecz mimo wszystko ostatnio w okolicach tego "tłuszczaka" zacząłem odczuwać delikatny acz jednak dyskomfort…
- Zaczęło się jakoś pół roku temu. Zaczęłam odczuwać gulę w gardle która była bardziej jako śluz. Dawało rade to połknąć ale wraca za parę sekund z powrotem. Podczas snu znika ten objaw lecz po obudzeniu przez chwilę się pojawia. Wraz z tym mam nieprzyjemny zapach z ust oraz biały nalot na języku.…
- Dzieńdobry, Jestem osobą niepełnoletnią i niestety od młodego wieku byłam wystawiona na treści z podtekstem seksualnym w internecie(dokładniej od wieku 7 lat), po jakimś czasie problem stał się większy i zaczęłam podejrzewać u siebie hyperseksualnośc lub inne podobne zaburzenie. Chciałabym pójść…
- Dzień dobry Po zabiegu RIRS lekarz przepisał mi Sidolosin na 30 dni.Brałem tabletki 14 dni i że względu na zawroty głowy oraz problemy żołądkowe przerwałem branie leku na ok 5 dni. Czy przyjmować lek ponownie ? Pozdrawiam
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.