Witam. Zauwazylem u siebie na pierścieniu odbytu oraz wewnątrz dosłownie z pół cm w środku jakieś

1 odpowiedzi
Witam.
Zauwazylem u siebie na pierścieniu odbytu oraz wewnątrz dosłownie z pół cm w środku jakieś białe kropki. Nie da się ich zadrapać ani nic wycisnąć. Są one typowo białe, nie są to raczej potówki ani wrośnięte włosy. Nie swędzą, nie bolą, zauważyłem to przypadkowo. Naczytałem się że może to być HPV, ale nie miałem okazji raczej aby to złapać. Co to może być? Zacząłem smarować to maścią przeciw grzybicza, ale martwię się.

Proszę o pomoc...
Dzień dobry, w takiej sytuacji bez zbadania tego na żywo w gabinecie trudno będzie postawić diagnozę. Trzeba będzie udać się do dermatologa. Pozdrawiam serdecznie!

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.