Witam. Z powodu braku efektow staran o potomstwo zrobiliśmy badanie nasienia. Wyniki byly następując
1
odpowiedzi
Witam. Z powodu braku efektow staran o potomstwo zrobiliśmy badanie nasienia. Wyniki byly następujące :
Całkowita liczba plem. w ejakulacje 1,4 mln
Plemniki nieruchome 96%
Plemniki o ruchu progresywnym a+b 4%
Zbyt mala koncentracja do wykonania morgologii.
Okazało się ze mąż ma duze zylaki powrozka wiec poddal sie we wrześniu laparoskopii na NFZ aby zlikwidować problem.
Czy z takimi wynikami z przed operacji, jest szansa ze po zabiegu będzie poprawa i będziemy mogli mieć dziecko ? Maz ma 26 lat. bardzo sie martwimy.
Z góry Dziękuję za odpowiedź.
Całkowita liczba plem. w ejakulacje 1,4 mln
Plemniki nieruchome 96%
Plemniki o ruchu progresywnym a+b 4%
Zbyt mala koncentracja do wykonania morgologii.
Okazało się ze mąż ma duze zylaki powrozka wiec poddal sie we wrześniu laparoskopii na NFZ aby zlikwidować problem.
Czy z takimi wynikami z przed operacji, jest szansa ze po zabiegu będzie poprawa i będziemy mogli mieć dziecko ? Maz ma 26 lat. bardzo sie martwimy.
Z góry Dziękuję za odpowiedź.
Jest szansa. Może to potrwać nawet do 9 miesięcy.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Dzień dobry, od 4 dni przyjmuje Brintellix (10mg). Poza nudnościami czuję również potworne osłabienie, napady zimna i gorąca. Czy jest to normalna reakcja? Czy te objawy przejdą w ciągu najbliższych dni, gdy organizm przyzwyczai się do leku? Ile to może potrwać? Czy mogę coś zrobić, by lepiej…
- Witam! Od tygodnia stosuję dietę ustaloną przez dietetyka, mam PCOS i insulinooporność i Pani Dietetyk zaleciła mi dodatkową suplementację NAC. Niestety, odkąd ją biorę, miewam mdłości po jej przyjęciu. Czy to normalne? Jest sens dalej ją przyjmować? Jestem dość ciężkim przypadkiem i walczę o…
- Witam od kilku dni zmagam się z problemem czerwonych piękacych powiek, oczy są lekko opuchnięte, ból jest palący. Momentami powieki swędzą. Dodam że jestem w 8 mies. ciąży, co to może być? Lekarz dopiero za dwa dni. Lekarz rodzinny zalecił smarować powieki bepanthenem, lecz ulga jest tylko chwilowa.
- Добрый день , как можно получить рецепт на Флуконазол или аналог, Песеля нет, страховки нет.
- Czy mógłby ktoś wytłumaczyć czym jest i na czym polega Analiza Transakcyjna?
- Witam, Czy istnieje możliwość kupienie recepty na Letrox online? (Tabletki na tarczycę). Przyjmuję dawkę 50 lecz obecnie jestem w Anglii i nie mam możliwości lotu do Polski żeby umówić się do lekarza, by przepisał mi te leki. (Przez lockdown) Lub przesłanie kodu i rodzina z Polski by mi wysłała…
- Dzień dobry. Chciałabym zapytać czy ktoś z lekarzy może mi wypisać zlecenie na ortezę nadgarstka? Czy ktoś wypisze mi to online jak umowie się na wizytę ? Mam oczywiście skierowanie do poradni ortopedycznej od lekarza rodzinnego.
- Witam serdecznie Mam na imię Haną i mam 47 lat, choruje na jamistosc rdzenia .Niżej wymienione objawy wg neurologa nie pochodzą z jamistości Od miesiąca mam kłujące bóle w klatce piersiowej, problemy z oddychaniem i uczucie spastycznosci w gardle ,która występuje dość często w ciągu doby . Mam…
- Mam 65 lat. Przed ok. 7 dniami po raz pierwszy poczułam bardzo silny ból w kolanach. Co dziwne, w obu na raz i na tej samej wysokości; od 5 cm poniżej kolana do wysokości połowy uda. Jest to bardzo silny ból zarówno w przedniej częsci, jak i tylnej częsci kolanowej. Ból pojawił się nagle i tak…
- Witam . Wynik usg jamy brzusznej. W wątrobie ognisko nieco hipoechogeniczne 1.3cm, atypowy naczyniak? Inne tło? Wskazana TK . Czy to coś poważnego? Dziękuję
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.