Witam, wyrwałam dolną 6. Od razu po ekstrakcji zrobiła się na dziąśle ala narośl - czy to jest włókn

1 odpowiedzi
Witam, wyrwałam dolną 6. Od razu po ekstrakcji zrobiła się na dziąśle ala narośl - czy to jest włókniak? Czy to się wchłonie. Lekarz powiedział że wszystko się zagoi tylko potrzeba czasu, ale mam wątpliwości. Dolną szczęka w miejscu wyrwania zęba jest opuchnięta i nadal bolesna. Dziś mamy 5 dzień po ekstrakcji.
To jest jeszcze niedługi czas od usunięcia, spokojnie proszę poczekać zgodnie z zaleceniami lekarza. Za kilka tygodni dziąsło będzie wyglądało jak przy pozostałych zębach.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.