Witam wynik moczu u 2 latki leukocyty 500 białko w moczu 75 . Żadnych innych objawów. Dziecko zachow
1
odpowiedzi
Witam wynik moczu u 2 latki leukocyty 500 białko w moczu 75 . Żadnych innych objawów. Dziecko zachowuje się normalnie ani gorączki ani płaczu. Jakie badanie jeszcze wykonać ?
Powtórzyć badanie moczu. Jak będzie dalej tak źle - nefrolog
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Mam pytanie jestem w 4 miesiącu ciąży mam założonego DJ. i porostu mam pod brazowo różowy mocz. mógł urolog się źle w kuc lub to jest powód DJ. proszę o odpowiedź. w tym momencie biorę antybiotyk
- 29.11.2018 doznałem złamania spiralnego dalszej części kości piszczelowej i złamania skośnego 1/2 trzonu kości strzałkowej podudzia prawego, zastosowano CRIF płytą dedykowaną w technice MIPO, czy mogę stosować podkolanówkę uciskową 1 klasy w celu zmniejszenia obrzęku stawu skokowego i śródstopia?
- Mam problem z wypowiadaniem się, często w stresujących sytuacjach nie mogę z siebie wydobyć słowa i się jąkam. A w innych nie mam problemu i mówię płynnie.
- Mam 16 lat i zauważyłem że pojawił mi się przy wejściu do odbytu mały guzek, po dokładnym sprawdzeniu jest on szary i widoczny, wyczuwam go pod palcem, nie boli jak go dotykam, nie przeszkadza mi on ale mimo wszystko mam duże obawy. Co to może być? Proszę o szybką pomoc.
- Czy po operacji hemoroidow (metoda Fergusona) można stosować na ranę odbytu Octanisept? Jestem 5 dni po operacji i nadal bardzo boli , zwlaszcza przy wyproznianiu i mam plamienia.
- Mam 20lat. Od kilku lat obserwuje u siebie pogorszenie się zdolności poznawczych i umiejętności logicznego myślenia. Niegdyś błyskotliwa i elokwentna , dziś nie potrafiąca złożyć poprawnie zdania. Czasami placze mi się język, często zapominam różne rzeczy. Przeraża mnie to, że większość czasu…
- Mam problem z oczami spojówki są czerwone oczy pieką lzawia i ropieją byłem u różnych specjalistów prywatnie ale nie pomogło przepisywali maści krople floxian bez zmian proszę o pomoc
- Od piatku mam bóle głowy na czóbku i przy tym pieczenie .od piątku biore tez nowy lek o nazwie effox long 5o mg .czy to moze byc od tych leków? Prosze o pomoc
- Czy chorując na astmę można stosować na katar krople albo aerozol do nosa zawierający ksylometazolię?
- Od kiedy używam soczewek kontaktowych miesięcznych dzień i noc zaczęły się problemy z wypadaniem soczewek najczęściej podczas snu. Raczej nie śpię spokojnie. Czy mogę np. zmienić soczewki o promieniu krzywizny 8,6 na 8,4 czy jest jakieś inne rozwiązanie?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.