Witam. W październiku przeszłam zabieg usunięcia, wycięcia ropnia (choruję na trądzik odwrócony). Ty

1 odpowiedzi
Witam. W październiku przeszłam zabieg usunięcia, wycięcia ropnia (choruję na trądzik odwrócony). Tydzień po zabiegu w jednym miejscu pojawił się taki jakby "cycek" który powodował ogromny ból. Rana goiła się dobrze, wypuszczono mnie do domu. Minęły już dwa miesiące, a ten "cycek" nadal boli, wyczuwalne jest coś pod spodem, zrobiła się dziurka i albo wypływa ropa, albo płyn surowiczy. Co robić ?
dr n. med. Jacek Waligóra
Chirurg, Flebolog, Proktolog
Warszawa
Proponuje zastosować opatrunek osłonowy, dezynfekcję i kontrolę u lekarza. Może zmiana kwalifikować się do usunięcia chirurgicznego. Pozdrawiam

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.