Witam, W lutym zrobiłam sobie zabieg wypełniania doliny łez. Zabieg był wykonany przez lekarza i

1 odpowiedzi
Witam,

W lutym zrobiłam sobie zabieg wypełniania doliny łez. Zabieg był wykonany przez lekarza i miałam wstrzyknięte 1,5 ml teosyan pure sense redensity II. PO 1 ml pani stwierdziła, ze doły były bardzo głębokie i ze warto to ładnie wyrównać. Po zabiegu wszystko wyglądało na ładnie i równo wypełnione, pani doktor ostrzykiwała mnie wielokrotnie igłą aby wszystko było równo, nie tak jak inni wcześniej od policzka w sama dolinę łez jednorazowo. Minęło już 6 miesięcy, a mnie pod oczami - dokładnie pośrodku pod okiem, zostały siniaki i lekki obrzęk, brzydko to wyglada i nawet podkład tego nie jest w stanie wyretuszować. Co powinnam z tym zrobić? Czekałam długo aby to zniknęło ale cały czas mam wrażenie pozostaje bez zmian. Czytałam ze fale radiowe pomagaja takie przypadki zniwelować, czy możecie mi państwo polecić inne zabiegi aby się tego pozbyć? Sińce są jakby na wysokości górnej części policzka, 2-3 cm pod samym okiem, dokładnie pośrodku. Byłabym wdzięczna za wszelkie rady.
Obejrzałabym Pani zdjęcia ( bez makijażu)
i po wstępnej ocenie spróbowałabym odpowiedzieć na Pani pytanie. W tej treści odpowiedzi niestety nie można umieszczać numerów telefonów, adresów email.