witam , tydzień temu miałam wypadek, mam szwy na opuszku palca i dziurke wywierconą w paznokciu czy
1
odpowiedzi
Tydzień temu miałam wypadek, mam szwy na opuszku palca i dziurke wywierconą w paznokciu
czy moge zmyć lakier z tego paznokcia , żeby zobaczyć co sie z nim dzieje?
czy moge zmyć lakier z tego paznokcia , żeby zobaczyć co sie z nim dzieje?
Tak.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Proszę o pomoc i rozpoznanie co to jest-W wątrobie widoczne groniaste,układające się wdłuż naczyń wrotnych hiperechogeniczne obszary najbardziej nasilone w okolicach wnęki wątroby,Wątroba niepowiększona.
- Tydzień temu miałam wypadek, przytrzaśnięty palec, mam szwy na opuszku palca i dziurkę wywierconą w paznokciu. Moje pytanie jest takie czy mogę zmyć lakier do paznokci z tego paznokcia, bo nie wiem co się pod nim dzieje?, czy jest to zbyt niebezpieczne dla rany i szwów?
- Mam 16 lat i z tego co powiedziała pani psycholog muszę udać się do psychiatry jednak w moim mieście nie ma psychiatry dziecięcego a nie mam możliwości aby udać się do innego miasta stąd moje pytanie czy mogłabym iść do psychiatry dla dorosłych?
- Odebrałam dzisiaj wyniki mojej 7 letniej córki zaniepokoiło mnie RDW-SD wynik 34,7, Bazofile wynik 0,0 , Monocyty wynik 11,6. W Poniedziałek wybieramy się do pediatry ale bardzo mnie to zaniepokoiło i nie wiem czy może z jakimś konkretnym specjalista się kontaktować jak tak to z jakim?
- Od dwóch tygodni bolał mnie kark, kręgosłup, czułam ucisk w uszach tak jakby zatkanie, ucisk żuchwy po lewej stronie i ból wędrujący po głowie. Lekarz rodzinny powiedział że to z kręgosłupa szyjnego ponieważ ćwiczę dużo na siłowni na dużych ciężarach. Miałam odpocząć 10 dni i brać magnez ponieważ…
- Czy w Polsce stosowane są przeszczepy w bielactwie metodą "melanocyte-keratinocyte transplantation"? Jeśli nie, jakie faktycznie metody są dostępne w naszym kraju?
- Bardzo proszę o pomoc. Wykonałam zabieg powiększania ust około 7 mies. temu , wszystko było w porządku do momentu, aż wykonałam bardzo intensywny trening mięśni twarzy(2 mies. temu). Bezpośrednio po treningu obszar nad górną wargą zrobił się siny, zasinienie szybko ustąpiło natomiast skóra w…
- Po każdym jedzeniu mam kaszel i zwraca mi się flegma żółta. Miewam też ból czasem brzucha po prawej stronie u góry pod zebrem lub na srodku.zrobilam wszystkie badania i są ok z wyjątkiem gastroskopii. Co to może być byłam u 5 lekarzy już i tak nie pomagają.
- dzwignelam i od kilku godzin mam silny bol w ramieniu ,nie wiem co mi sie stalo,ale nie moge ruszac reka
- Czy badanie USG nadnerczy jest w stanie zdagnozowac guza w nadnerczach? Badanie zostało przeprowadzone na nowoczesnym USG. Czy jeśli na USG nic podejrzanego nie jest widoczne, to czy rezonans jest zbędny?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.