Witam. Tydzień po konchoplastyce małżowin nosowych utrzymuje się stan pogoraczkowy 37-37.8 bol zatok
1
odpowiedzi
Witam. Tydzień po konchoplastyce małżowin nosowych utrzymuje się stan pogoraczkowy 37-37.8 bol zatok, zębów. Lekarz na kontroli stwierdził że w tym miejscu stanu zapalnego nie ma ale objawy są od zabiegu. Czy to normalne?
Takie objawy mogą wystąpić po konchoplastyce
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- W teście Westerb Blot IGG intensywność reakcji na p41 wyniosło 1,1 i uznane za pozytywne, reszta przeciwciał ujemna, wynik testu całosciowo uznany za ujemny, ale chciałbym wiedziec, co oznacza ta intensywnosc reakcji i skąd mogła się wziąc, co w praktyce oznacza? IgM ujemne
- Dzień dobry. Czy stulejka jest przeszkodą do wykonania cystoskopii?
- Dzień dobry… w cytologii wykryto pobudzone komórki gruczołowe. Co to oznacza ?
- Witam, jestem po badniach prenatalnych I trymestru, wizyte u ginekologa mam dopiero za 4 tygodnie i chciałam się zapytać, czy powinnam wczeniej się zgłosić do lekarza. wg usg spoza ośrodka wyszło, że w czasie badania byłam w 12t +1, wg usg prenatalnego 13 +0, crl 58,1, nie znam daty ostatniej…
- Witam , dostałam wynik cytologii cienkowarstwowej LBC ( na podłożu płynnym ) w którym wyszła mi obecna cytoliza . Prosiłabym specjalistę o wytłumaczenie co to jest i jak postępować dalej . Zaznaczę jeszcze że nie stwierdzono zmiany śródpłaskonabłonkowej ani nowotworu złośliwego i że preparat…
- Dzień dobry, mam takie wyniki badań: TSH 0,77 FT4 0,90 FT3 2,54 ATPO <3 przy czym rok temu TSH wynosiło 1,31 a FT4 1,32 Czy taki spadek jest normalny, czy należy cos zacząć działać, mam 36 lat.
- Witam, miałam fotokoagulację siatkówki w obrębie godziny 1:00, 1:30 i 2:00, siatkówka bez odwarstwienia, objawy to głównie błyski w słabo oświetlonych pomieszczeniach - efekt drgającej żarówki, błyski przy zamkniętych oczach w ciemności, męty w oku. Mam odrywanie się ciałka szklistego od siatkówki,…
- Od jakiegoś czasu mam problem z kichaniem, niezależnie od pory roku. Podczas pracy w domu przy komputerze, pojawia się nagle pojedyncze kichnięcie (w 99% przypadków, jest to tylko jedno kichnięcie, nie więcej), które uruchamia ciąg zdarzeń. Z chorób do tej pory miałem tylko łuszczycę, ale dermatolog…
- Dzień dobry, mam pytanie, w moim życiu ostatnio pojawiło się dużo smutku i beznadziei. Czy terapia jest wskazana ?
- Witam. Mój wynik bety to 396.60 Czy to oznacza że jestem w ciąży?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.