Witam, Tata ma raka odbytnicy, był operowany w maju 2018, stan zaawansowania T2N0M0, ze względu na w
1
odpowiedzi
Witam, Tata ma raka odbytnicy, był operowany w maju 2018, stan zaawansowania T2N0M0, ze względu na wycięcie zbyt małej ilości węzłów chłonnych została zalecona chemioterapia LF, którą tata zaczął przyjmować we wrześniu. Tata w piątek (9 lutego) kończy ostatni (6) cykl chemioterapii, kontrolny tomograf jamy brzusznej, klatki piersiowej oraz miednicy małej został wyznaczony dopiero na 18 kwietnia - co dla mnie jest bardzo odległym terminem (ostatni TK tata miała wykonywany we wrześniu przed rozpoczęciem chemioterapii - wyszedł ok). Piszę z zapytaniem czy to nie zbyt odległy termin badania, czy nie powinno być ono wykonane wcześniej? (myślałam, że zostanie wykonane max 2 tyg po zakończeniu chemii). Proszę o sugestię co powinniśmy zrobić, żeby nie przegapić szansy na wyleczenie taty.
Maja 2018 jeszcze nie było,
Na pewno 2017; terminy badań kontrolnych są dobre, nie ma powodu do szybszych,
Pozdrawiam
Na pewno 2017; terminy badań kontrolnych są dobre, nie ma powodu do szybszych,
Pozdrawiam
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- witam mam ogromny lek przed znieczuleniem, a czeka mnie wizyta leczenia kanałowego, zawsze jest to samo lekarz wstrzykuje mi znieczulenie a mnie serce wali jak młot dostaje ataku paniki n fotelu, co robić każda wizyta to dla mnie psychiczna katorga?
- Czy powiększenie piersi metodą pod mięsień nie koliduje z młodzieńczym reumatoidalnym zapaleniem stawów? Moje ciało wytwarza przeciwciała i boję się, że implanty się nie przyjmą.
- Byłam na konsultacji psychologicznej, skąd zostałam skierowana do psychiatry. Zostały mi przepisane m.in. antydepresanty. Jestem w 2 dniu zażywania i objawy się nasiliły (biorę je rano). Wiem, że o efektach można mówić dopiero po około dwóch tygodniach, jednak nie wiem czy już powinnam rozpocząć…
- Byłam na konsultacji psychologicznej, skąd zostałam skierowana do psychiatry. Zostały mi przepisane m.in. antydepresanty. Jestem w 2 dniu zażywania i objawy się nasiliły (biorę je rano). Wiem, że o efektach można mówić dopiero po około dwóch tygodniach, jednak nie wiem czy już powinnam rozpocząć…
- Witam.Czy preparat fibrotin jest dobrym zestawem witaminowym do codziennego stosowania w celu profilaktyki i wzmocnienia organizmu,chodzi mi rowniez o wysoka dawke wit d3 w tym preparacie ?dziekuje za odpowiedz
- Witam mam 34lata, i mam problemy z cerą na twarzy, zwłaszcza w Koło ust i koło nosa. Cały czas mam czerwoną skórę i do tego malutkie chrostki. Pomaga maść cynkowa , ale na chwilę, lub kremy na skórę z atopowym problemem lub łuszczyca. Nie wiem już co mam używać. Co może mi pomóc. Błagam pomóżcie.
- Witam.ostatnio uderzylam sie w szafke i of tego czasu.Co jakis czas jestem pobudzona przyvhodzi taki jakby atak :ruszam jedna noga z nerwow czuje ucisk w gardle ciezko mi odychac nie moge sie uspokoic i czasem jak jestem bardzo zdenerwowana to trzesie mi sie lewa reka i nacisk wyproznienia.a…
- Witam. Zauważyłam u mojej 5 mce córki że powieka dolna "zapadała sie" przy czym odsławia gałkę oczną. Powieka nie wywija się tylko właśnie wyglada jakby nie było jej. Proszę o poradę. Pozdrawiam
- Po małym wypadku czuje ból w okolicy mięsnia podgrzebieniowego który jest napięty..Badanie usg nic nie wykazało.Najprawdopodobie jest to mikrouraz.Czy można tą dolegliwośc wyleczyć masażem leczniczym lub w jakiś inny sposób?
- witam, zmagam się z egzemą głównie na dłoniach. Czy maść dermovate w ciąży jest bezpieczna? co stosować?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.