Witam staramy się z mężem o dziecko, staraliśmy się przez wszystkie dni płodne (cykle po 30-33dni) w

1 odpowiedzi
Staramy się z mężem o dziecko, staraliśmy się przez wszystkie dni płodne (cykle po 30-33dni) w terminie spodziewanej miesiaczki 32 dnia cyklu nie miałam żadnych objawów okresu żadnego bolu brzucha ( zawsze ciężko przechodzę okres ze wszystkimi objawami ) pojawił si3 jedynie śluz zabarwiony na brązowo z brązowymi nitkami trwał 2 dni zupełnie inaczej niż normalnie i bardziej skąpo 4 dni po tym zrobiłam test i wyszedł negatywny. Czy jest za wcześnie na test domowy czy powinnam już zrobić bhcg jest możliwość że to ciąża czy przez zmianę klimatu okres jest inny? Dodam że mam niektóre objawy ciąży ale może tylko wbilam sobie to do głowy że to ciąża
Proszę oznaczyć gonadotropinę kosmówkową z krwi 2-krotnie w odstępie 2-3 dni i zgłosić się na wizytę.