Witam. Slyszalam, ze u dziecka tzw. siatkowczaka mozna zauwazyc przy zrobieniu zdjecia z efektem lam

Slyszalam, ze u dziecka tzw. siatkowczaka mozna zauwazyc przy zrobieniu zdjecia z efektem lampy blyskowej. Moje pytanie brzmi, czy efekt odbicia zrenicy w oku bedzie widac na wszystkich robionych zdjeciach, czy moze zdarzyc sie tak, ze jest to jedno na kilka fotografii?

1 odpowiedź


Dzień dobry, Efekt nie musi być widoczny na wszystkich zdjęciach. Są specjalne aplikacje na telefon pomagające w ocenie refleksu od dna oka. Pozdrawiam

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.