Witam serdecznie, Potrzebuje porady pilnie, nie wiem co sie dzieje ze mna od czerwca tego roku, je

1 odpowiedzi
Witam serdecznie,
Potrzebuje porady pilnie, nie wiem co sie dzieje ze mna od czerwca tego roku, jestem kierowca zawodowym i wiadomo praca jest szczegolnie trudna nie tylko psychicznie, lecz i fizycznie. Zdarzylo sie to w polowie czerwca, wypilem poranna kawe na firmie po rozladunku i jak zawsze w dalsza trase po ladunek, stojac na swiatlach chwile czasu nagle poczulem uczucie tak jakby cieplo, uderzenie cisnienia od dolu od lydki posuwajace sie w gore, tak ze w pewnym momencie poczulem jak serce mi staje i zamknely mi sie oczy trwalo to jakies kilka sekund bo po chwili ruszylo ponownie ale przetoczylo sie mi po calym ciele w srodku taka fala cisnienia, ze az czulem bol i spowolnienie pracy mozgu... ruszylem, ale nie mialem sil opadlem calkowicie. Po zaladunku poszedlem spac. Gdy wracalem do domu, nagle na ostatnim rozladunku serce walilo mi jak oszalale mialem cisnienie 175 na 100 i nie moglem go w zaden sposob uspokoic... po przyjezdzie karetki dostalem leki i cisnienie mi sie unormowalo. Ale to nie koniec, poszedlem na chorobowe i spedzilem cale wakacje. Bylem u neurologa i u innych lekarzy, lecz zaden nic nie wie i twierdzi, ze wszystko jest u mnie ok, lecz jak lerze czuje, ze jest mi dziwnie w nogach, tak jakby mi tam w srodku cos chodzilo, nikt mi nie potrafi powiedziec o co chodzi co sie ze mna dzieje, wspomne ze teraz w pazdzierniku mialem operacje na ostre zapalenie wyrostka, prawie mnie uratowano i mimo, ze wszystko jest ok nadal ciagle mam takie dziwne sytuacje z sercem, uderzeniami ciepla metaliczny posmak w ustach, uderzenia sa chwilowe, ale serce przyspiesza i czuje sie dziwnie, az brak mi troche tchu... prosze o pomoc, bardzo blagam o pomoc chce wrocic do zycia, blagam kogos, kto jest jak Dr House by mi pomogl, boje sie o wlasne zycie.
Dzień dobry. Powinien mieć Pan wykonane badania laboratoryjne, EKG, założony holter EKG oraz holter ciśnieniowy. Wtedy ocenimy trzy potencjalne przyczyny takiego stanu. Pozdrawiam,
Dr n. med. Lucyna Woźnicka- Leśkiewicz