Witam serdecznie. Na początku lutego miałam zakładany most protetyczny na 6 swoich przednich górnych

1 odpowiedzi
Witam serdecznie. Na początku lutego miałam zakładany most protetyczny na 6 swoich przednich górnych zębach. Pomijam fakt że nie dostałam żadnego rachunku i to że zęby zostały zacementowane na stałe bez jakiegokolwiek pytania były godziny wieczorne. Problem polega na tym że na drugi dzień po rannym myciu zębów jak już mogłam oczyścić most z jakiegoś tworzywa zauważyłam że z jednej strony most nie przylega do dziąseł, jest szpara na jakiś 2mm i się zmniejsza kolejno w bok. Wygląda jak krzywo przyklejony. Dzwoniłam Odrazu do lekarza i po tygodniu zgłosiłam się z tym problemem lekarz stwierdził że to świeża praca że dziąsła z tej strony muszą się osunac niżej i dodatkowo zeszlifowal mi dwa dolne żeby żeby nie chaczyly o most i obczyscil z resztek cementu między zebami i przy dziąsłach zalecił abym nie myla mastu między dziąsłami. Na kolejną wizytę miałam zgłosić się na początku maja. Nic w moście się nie zmieniło żadne dziąsło się nie osunelo. Robię zdjęcia od początku założenia mostu. W te szpary między dziąsłami a mostem wchodza mi resztki pokarmowe. Już nie wiem co robić. Lekarz twierdzi ze ładnie się goi i nic pozatym. Nie wiem co mam robić. Mogę zgłosić reklamację?
Witam!
Jeśli nie jest Pani zadowolona i most nie jest prawidłowo zacementowany na pewno należy na spokojnie porozmawiać z lekarzem i znaleźć wspólne rozwiązanie problemu. Pozdrawiam serdecznie