Witam serdecznie mam 33 lata. I poważny problem strasznie mam napięte plecy i ból w kręgosłupie lędź

2 odpowiedzi
Witam serdecznie mam 33 lata. I poważny problem strasznie mam napięte plecy i ból w kręgosłupie lędźwiowym promieniujący do brzucha. Ból nasila się przy chodzeniu i staniu. Kiedy siedze parę minut promieniuje mi na obie dolne kończyny. I bardzo boli. Też zdarza się się ze bolo mnie kolana i czoje leki niedowład w nogach. Byłem już u 3 neurologów i 2 ortopedów. I twierdzą że to nie jest od kręgosłupa. Już nie wiem co mam robić. Nie daje już rady chodzić. Czasami mam tak jak ktoś wbijał by mi igly w kolana strasznie to boli. Czasem dretwieje mi lewa cześć ciała.
Objawy rzeczywiście mogłyby wskazywać na przyczyny związane z kręgosłupem, a objawy osłabienia kończyn dolnych wymagają szczególnie pilnej diagnostyki i też drętwienie jednej strony ciała to wydaje się być jeszcze inny problem. Trudno cokolwiek więcej powiedzieć w tej złożonej kwestii bez konsultacji chorego, zapraszam na wizytę

Dzień dobry
Nie ma informacji na temat dotychczas wykonanych badań
Konieczna jest szeroka diagnostyka - badania obrazowe i laboratoryjne
Niepokojący jest tez wiek pacjenta
Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego oraz u neurologa