Witam serdecznie 9 czerwca skończył mi się okres nie wyglądał normalnie zaczęło się brązowymi upława

1 odpowiedzi
Witam serdecznie 9 czerwca skończył mi się okres nie wyglądał normalnie zaczęło się brązowymi upławami przez pierwszy dzień pozniej dwa dni krwawienia i dwa dni na brązowo wszystko trwało 5 dni. Dzień po okresie zaczęło boleć podbrzusze i czasami lewy jajnik i boli do tej pory. Teraz gdy rano wstaje czuję się chora ale tylko do południa boli mnie gardło. W listopadzie 2020r miałam przez dwa tygodnie zapalenie pęcherza wyleczyłam go sokiem z żurawiny gdyż niestety nie biorę tabletek (lęk nerwicowy) od tamtej pory okresy byly z ogromnymi skrzepami az na całą podpaskę. Dodam że mało śpię źle się odżywiam i na tydzień przed okresem w dni płodne uprawiałam sex oraz wyjechałam z Polski do Niemiec co było dla mnie stresujace dodam że cierpię na nerwicę lękawą i jestem ciągle zestresowana ciągle myślę o moich dolegliwościach☹️ Niestety do lekarza na razie nie mogę pójść a test dopiero zrobię w sobotę gdy mój mąż wróci z obawy o wynik dodatni. Bardzo proszę o jakąś opinie
Dolegliwości, które Pani opisuje wymagają konsultacji ginekologicznej z badaniem usg. podobnie podejrzenie ciąży wymaga wykonania test ciążowego bądź oznaczenia stężenia beta-hcg we krwi.
Jeśli zaburzenia lękowe utrudniają Pani codzienne funkcjonowanie pomocna może być konsultacja specjalistyczna i dobranie odpowiedniej terapii.
Sugeruję wizytę: Konsultacja telefoniczna - 120 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.