witam serdecznie!

Wczoraj bez powodu zaczął mnie boleć staw skokowy, trudności z chodzeniem i raz promieniowało aż do stopy. Dzisiaj już normalnie chodzę, ale mam tam niekomfortowe uczucie, czasem boli, jak źle postawię nogę. Nie jest spuchnięta. Co to może być?

1 odpowiedź


Szanowny Pacjencie, Jeżeli nie było urazu, a dolegliwości pojawiły się jednorazowo, proszę się nie przejmować. Jeżeli jednak ból i dyskomfort wystąpią ponownie sugeruję konsultację u specjalisty ortopedy. Pozdrawiam, dr n.med. Szymon Kujawiak

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.