Witam ..rozpoznano umnie pod lewą piersią guza..na ust wyszło że to tluszczak i rośnie przeszkadza m

7 odpowiedzi
Rozpoznano umnie pod lewą piersią guza..na ust wyszło że to tluszczak i rośnie przeszkadza mi to w codziennym życiu gdyz bielizna uwiera mnie w tym miejscu gdzie znajduje się ten guz..czy jest możliwość na fundusz zdrowia to usunąć do kogo po pomoc w tej sprawie..
Tak. Należy zgłosić się do poradni chirurgicznej.

Witam. potrzebne jest skierowanie do oddziału chirurgicznego od lekarza pierwszego kontaktu i należy zgłosić się do szpitala w którym jest oddział chirurgiczny pozdrawiam.
Poradnia Chirurgii Ogólnej lub Oddział Chirurgiczny
Najpierw poradnia i diagnostyka. Potem oddział chirurgiczny.
Skierowanie od lekarza rodzinnego do poradni chirurgicznej.W zaleznosci od decyzji chirurga mozna taką zmianę usunąć w ramach poradni chirurgicznej lub bloku operacyjnego w szpitalu.
Oczywiście można. “ na fundusz” ale
Długie. Oczekiwanie- a procedury nakazujà biopsję Przed usuwaniem
Chirurgicznym
Najlepiej w” prywacie” bez czekania
I w jednym etapie w sprawdzonym gabinecie
Witam, polecam zgłosić do szpitala ze skierowaniem na Oddział Chirurgii Plastycznej. Pozdrawiam, T.Witwicki