witam, rano przed oddaniem moczu pojawia mi się niewielka ilość białej, gęstej wydzieliny z końcówki

1 odpowiedzi
witam, rano przed oddaniem moczu pojawia mi się niewielka ilość białej, gęstej wydzieliny z końcówki cewki. Nie mam żadnych innych dolegliwości, ale trochę ponad tydzień temu przydarzył mi się przygodny kontakt seksualny i kiedyś w przeszłości chorowałem na rzeżączkę (objawy były jednak dużo cięższe, z pieczeniem, częstym oddawaniem moczu i dużą większą ilością wydzieliny). Zrobiłem sobie zakupiony przez internet wymaz domowy z cewki do własnoręcznego przeprowadzenia. Wynik na rzeżączkę negatywny (test niby przeprowadzony prawidłowo, ale nie wiem na ile takie testy domowe są wartościowe). Pytanie czy jednak może być to rzeżączka taka skąpoobjawowa i wynik był fałszywie negatywny z powodu małej wartości diagnostycznej testu, albo jakiegoś mojego błędu przy pobieraniu ? dodam, że pobrania dokonałem rano, zaraz po przebudzeniu, przed oddaniem moczu i właśnie jak wydzieliła się ta kropla
Dzień dobry, jeśli rzeczywiście objawy pojawił się po przygodnym kontakcie seksualnym, wcześniej ich nie było to może być zapalenie cewki przenoszone drogą płciową, niekoniecznie rzeżączkowe. Najlepsze obecnie są testy na choroby weneryczne opierające się na PCR, dostępne w laboratoriach typu Luxmed. Można z dużym prawdopodobieństwem potwierdzić lub wykluczyć kilka patogenów na raz. Pozdrawiam!

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.