witam, pytanie do chirurga, chirurga plastyka jakie rozwiazania mozecie Panstwo zaproponowac i w
4
odpowiedzi
witam,
pytanie do chirurga, chirurga plastyka
jakie rozwiazania mozecie Panstwo zaproponowac i w jakiej klinice w trojmiescie dla dwu letnich blizn pooparzeniowych 2 stopnia u 3,5 letniego dziecka, sa aktualnie wypukle i jasniejsze od naturalnego koloru skory
dziekuje
pytanie do chirurga, chirurga plastyka
jakie rozwiazania mozecie Panstwo zaproponowac i w jakiej klinice w trojmiescie dla dwu letnich blizn pooparzeniowych 2 stopnia u 3,5 letniego dziecka, sa aktualnie wypukle i jasniejsze od naturalnego koloru skory
dziekuje
Blizny wymagają na pewno obejrzenia. Trudno konsultować je na podstawie opisu. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że blizn nie można usunąć, a jedynie ewentualnie poprawić ich wygląd.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Dzień dobry.
Proponuję zgłosić się z dzieckiem do Poradni Chirurgii Plastycznej w której pracuje chirurg plastyk. W Trójmieście chirurg plastyk i jednocześnie chirurg dziecięcy którego znam to dr Dariusz Wyrzykowski i dr Barbara Chrzanowska.
Z pozdrowieniami GK
Proponuję zgłosić się z dzieckiem do Poradni Chirurgii Plastycznej w której pracuje chirurg plastyk. W Trójmieście chirurg plastyk i jednocześnie chirurg dziecięcy którego znam to dr Dariusz Wyrzykowski i dr Barbara Chrzanowska.
Z pozdrowieniami GK
Szanowna PAni/Panie
Nie konsultuję w Trójmieście. Proszę skontaktowac się ze specjalistą chirurgii plastycznej tam przyjmującym.
Pozdrawiam serdecznie
Nie konsultuję w Trójmieście. Proszę skontaktowac się ze specjalistą chirurgii plastycznej tam przyjmującym.
Pozdrawiam serdecznie
lek. Agnieszka Budzyńska
Chirurg plastyczny, Chirurg, Lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej
Kraków
Witam, nie jestem z Trójmiasta . Z tego co wiem ma Pani w zasiągu poradnię chirurgii plastycznej UCK, ul. Smoluchowskiego 17 . Pozdrawam Dr Agnieszka Budzyńska
Podobne pytania
- Mam podejrzenie AZS. Po długiej przerwie od zmian na dłoniach, znowu powróciły. Tym razem jednak w trakcie walki z kurzajkami. Czy mogę zastosować maść sterydową, kiedy usuwam kurzajki? Dodam, że były wymrażane bo verrumal bardzo mnie podrażniał.
- Pod koniec sierpnia trafiłam do gastrologa na gastroskopie ze względu na mdłości po jedzeniu, zgagi, odbijanie i ból nadbrzusza oraz ze względu na niedokrwistość z niedoboru żelaza(mam ją od 10 lat mimo leczenia). Obraz gastroskopi bez zmian oprocz niewielkiej ilosci jasnej 0 plyynej tresci.…
- Od tygodnia biorę antybiotyk Augmentin , w ulotce wyczytałam, że może wpływać na badanie poziomu glukozy w moczu. Pomiary glukometrem na czczo mam od 101-108, dwie godziny po jedzeniu najczęściej poziom nie przekracza 140. Ograniczyłam jedzenie i odstawiłam słodycze niestety poziom na czczo jest…
- Siostry córka lat 14 zachorowała na zapalenie płuc. Nie chce brać leków (chowała do szuflada) nie chce iść nigdzie do lekarza, mówi że się zabije ( jest to osoba bardzo cicha i spokojna, dużo się uczy nie pije alkoholu ale jest zamknięta w sobie). Siostra nie wie co robić bo na żadną terapie…
- Od dłuższego czasu cierpię z powodu bezsenności. Zauważyłam, że problem nasila się w sytuacjach w których mam więcej kontaktu z rodziną. Za kilka dni wybieram się na Święta do rodzinnego miasta, jak sobie z tym radzić?
- Czy pani dr Honorata Ruban podjęłaby się konsultacji z pacjentem anglojęzycznym, lub czy zna pani psychologa na terenie Zielonej Góry, który tego by się podjął? Dziękuję, Ola
- Od dłuższego czasu mam bardzo silne bóle głowy, z przodu czoło i skronie, a z tylu głowy boli nisko przy kręgosłupie sam kręgosłup również. Mam też zawroty głowy. Osłabione ręce (mięśnie) i drętwienie lewej ręki szczególnie dłoń i palce. Często jest mi zimno w stopy i dłonie. Wykonałam na własną…
- Od kilkunastu dni miewam bardzo dotkliwe, tępe bóle głowy.Ból zaczyna się od lewej , tylnej strony szyi i biegnie w kierunku środka głowy.Ból trochę ustępuje kiedy zaczynam masować szyję i nasadę czaszki z tyłu . Nasila się podczas zdenerwowania . Czy może to być coś poważnego ?
- Kostniak/osteoma(nowotwór niezłośliwy) w stopie. Witam, Poszukuje specjalisty w dziedzinie osteomy zlokalizowanej w kości stopy, wykonującego termoablację lub po prostu chętnego do profesjonalnej pomocy w wyleczeniu. Cała Polska!!! Diagnoza: W części Górno bocznej kości sześciennej w obrębie…
- Kostniak/osteoma(nowotwór niezłośliwy) w stopie. Witam, Poszukuje specjalisty w dziedzinie osteomy zlokalizowanej w kości stopy, wykonującego termoablację lub po prostu chętnego do profesjonalnej pomocy w wyleczeniu. Cała Polska!!! Diagnoza: W części Górno bocznej kości sześciennej w obrębie…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.