Witam. Proszę o odpowiedź bo szaleje. Biorę tabletki antykoncepcyjne Vines od lipca tego roku. Ogóln

Witam. Proszę o odpowiedź bo szaleje. Biorę tabletki antykoncepcyjne Vines od lipca tego roku. Ogólnie bez zmian, całkiem nieźle jest. W zeszłym miesiącu, ok. Tydzień przed okresem plamilam na brązowo. Zrobiłam test - negatywny i zostałam uspokojona że to normalne. W tym miesiącu okres powinnam mieć ok. 20 grudnia według tabletek antykoncepcyjnych, a plamie normalnie krwią już od 3 dni. Czy to normlane?

1 odpowiedź


W trakcie antykoncepcji bywają plamienia, proszę porozmawiać o tym z ginekologiem, ewentualnie o zmianie preparatu/ metody - być może stosowane tabletki nie są najlepszą opcją dla Pani. Pozdrawiam Młynarczyk Anna

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.