Witam, poszukuję pilnie chirurga - ortopedy lub chirurga naczyniowego. Tato ma 51 lat, cukrzycę typu

1 odpowiedzi
Witam, poszukuję pilnie chirurga - ortopedy lub chirurga naczyniowego. Tato ma 51 lat, cukrzycę typu 2, angiopatię obwodową, zespół stopy cukrzycowej neuropatycznej stadium 3 - 4 ( w obydwu nogach, tylko, że w jednej leczenie stosowane przez lekarzy pomaga i rana się goi) głębokie owrzodzenia stopy, stopę Charcota. Lekarze rozkładają ręce. Od ponad 2 miesięcy jest na antybiotykoterapii z ciągłą gorączką (38-39 stopni). Nie możemy znaleźć lekarza, który podjął by się operacji w celu zlokalizowania i usunięcia zainfekowanych tkanek (okolice łydki). Tato miał już konsultacje w różnych częściach Polski, niestety nikt nie chce się tego podjąć, a lekarz prowadzący każe szukać na własną rękę, bo sam nie jest w stanie nikogo znaleźć. Jeśli nikogo nie znajdziemy to noga jest do amputacji. Dziękuję za każdą pomoc.
zapraszamy do Centrum Kardiologii Józrfów ul. Nadwiślańska 37, ratujnoge,pl . dr. Stanisław Mazur