Witam, pojechałam na rezonans, bo lekarz stwierdził uszkodzenie łąkotki bocznej. Dostałam wyniki, ws
Witam, pojechałam na rezonans, bo lekarz stwierdził uszkodzenie łąkotki bocznej. Dostałam wyniki, wszystko jest ok, ale w jamie stawowej mam „niewielka ilość płynu o typowym sygnale” kolano nadal mnie boli i jest spuchnięte pod rzepka z lewej strony. Czy to coś poważnego?
1 odpowiedź
konieczne jest obejrzenie obrazów badania rezonansem na płycie - opisowi nie zawsze można wierzyć na 100% - oraz badanie fizykalne kolana podczas konsultacji ortopedycznej
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

