Witam po operacji żylaków powrózka nasiennego grudniu 2022 od stycznia występują u mnie dolegliwości

1 odpowiedzi
Witam po operacji żylaków powrózka nasiennego grudniu 2022 od stycznia występują u mnie dolegliwości tzn po prostu dziwne uczucie lewego jądra/żylaków a ogólnie jadro u góry wraz z najadrzem trochę boli podczas dotyku. Dodam ze mam niewielkiego wodniaka, lekarz mówi ze trzeba dać temu czas, antybiotyki pomogły jedynie na czas stosowania a potem już znowu to samo.
Operowane były żylaki powrózka nasiennego 4cm średnicy a aktualnie 1.7cm.

Proszę mi coś poradzić gdyż przeszkadza mi to w życiu codziennym.
Na razie faktycznie leczenie tylko objawowe tzn. przeciwbólowe. Jeśli to nie pomoże to ostatecznością jest ostrzykiwanie tej okolicy lub zabieg operacyjny (jednak rzadko się go robi). Najczęściej z czasem dyskomfort jest tylko przejściowy.