Witam Pani Dr.! Planuje przyleciec do Polski w lipcu 2018 na 2 miesiace do rodziny I chcialabym zrob

11 odpowiedzi
Witam Pani Dr.! Planuje przyleciec do Polski w lipcu 2018 na 2 miesiace do rodziny I chcialabym zrobic powiekszenie piersi w ciagu tego czasu co bede w Polsce. Czy jest taka mozliwosc? Dziekuje bardzo
Myślę, że jak najbardziej. Proszę tylko wziąć pod uwagę okres rekonwalescencji i kontroli pooperacyjnych, od 2 do 4 tygodni.

Dzień dobry.
Jeżeli nie ma przeciwwskazań zdrowotnych to jest to możliwe. Najczęściej piersi są powiększane przy pomocy implantów silikonowych, zwykle pobyt w klinice trwa 2 dni i nie ma konieczności usuwania szwów ponieważ są wchłanialne. Jeżeli piersi są powiększane przy pomocy przeszczepu własnego tłuszczu wówczas zwykle wymaga to trzech zabiegów i dwa miesiące to czas minimalny 0-1-2 miesiące.
z pozdrowieniami Grzegorz Kierzynka
Oczywiście!
Najlepiej konsultacja - zaraz po przylocie, wtedy wszystko możemy omówić i wybrać a przede wszystkim ustalić kalendarz,
A dalej już tylko działania w/g ustalonego planu. Pozdrawiam
Dzien dobry Pani,

Oczywiście, że z przyjemnością podejmę się powiększenia piersi u Pani dla uzyskania pięknych piersi dopasowanych do Pani oczekiwań. Poprosiłbym o umówienie się na konsultację z terminem tuż po Pani przylocie do Polski, tak by istniała możliwość odpowiedniego zaplanowania Pani pobytu w kraju.

Pozdrawiam serdecznie,
Paweł Szychta
Witam Panią
Oczywiście jest taka możliwość. Przed zabiegiem powinna odbyć się konsultacją przedoperacyjna, w czasie której zbadam PAnią, wykonam pomiary i wizualizację. Zapraszam na konsultację.
Dzień dobry, tak, jest taka możliwość. 2 miesiące to wystarczający czas na odbycie konsultacji, zrobienie niezbędnych badań, wykonanie zabiegu oraz przebycie rekonwalescencji przed wylotem. Celem ustalenia szczegółów zapraszam do bezpośredniego kontaktu mailowego. Pozdrawiam, T.Witwicki
Witam
Prosimy o przesłanie zdjęć foto klatki piersiowej w celu dokonania wstępnej kwalifikacji.
Dzień dobry. Zapraszam albo do Szczecina - Beautygroup Artplastica lub do Polanicy SCM SA.
Pozdrawiam.
Szanowna Pani w tym czasie jestem na miejscu będę mógł wykonać operację . Przed zabiegiem musi Pani jednak przyjść na konsultację kilka dni wcześniej celem dobrania odpowiednich implantów i wykonanie badań. proszę o sprecyzowanie termonu operacji celem zarezerwowania terminu i ustalenia konsultacji przed zabiegiem
Pozdrawiam Marek Muraszko proszę o kontakt bezpośredni na adres mailowy gabinetu
Witam,

Jest taka możliwość, bardzo proszę o kontakt na maila - znajduje się na stronie chęciński.

Pozdrawiam
Klinika Chęciński
Oczywiście, proszę się skontaktować ze mną mailowo (adres podany na stronie chirurgplastyczny-krakow.pl) i ustalimy plan leczenia. Pozdrawiam, dr Joanna Jędrys