Witam, ostatnio pojawiły się u mnie na napletku czerwone kropeczki które znikły po 3 dniach,od 2dni

1 odpowiedzi
Witam, ostatnio pojawiły się u mnie na napletku czerwone kropeczki które znikły po 3 dniach,od 2dni podczas oddawania moczu odczuwam dyskomfort skóra na końcu napletka jest zaczerwieniona ,pojawił się także lekki ból w okolicach żołędzia,od 4 lat żyje w stałym związku,dodam że objawy pojawiły się krótko po stosunku w zabezpieczeniu,jestem umówiony do urologa ale dopiero na 17 lipca,co może być przyczyną w/w objawów
przyczyną może być stosowanie różnych kosmetyków, jak i płyn zawarty w prezerwatywie. Należy udać się do urologa celem oceny zmian na prąciu

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.