Witam, około 3 lata temu Dentystka załoyzła mi most porcelanowy na Cyrkonie od około pół roku zmagam

Witam, około 3 lata temu Dentystka załoyzła mi most porcelanowy na Cyrkonie od około pół roku zmagam się z bólem głowy i z tyłu i w okolicy policzka często przy ruchu gwałtownym głowy oraz pisk w prawym uchu po tej samej stronie co Most/ dodatkowo albo się podniosły dziąsła i są szczeliny na zębach ktore zostały oszlifowane, mam 8 zebów na tym moście, od lewej 2-1, prawa 1 która mi się złamała kiedyś calkowicie przed tym i konczy sie na 6 z prawej strony dodam ze robiła mi to na urlopie i nie mam ubezpieczenia na ten most czy ktos moze poradzic co robić w takiej sytuiacji?

1 odpowiedź


Polecam wykonanie zdjęcia pantomograficznego, aby sprawdzić stan oszlifowanych zębów. Pisk w uchu to "robota" dla otolaryngologa. Konieczna jest wizyta u specjalisty.

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.