Witam, od ponad pół roku stosuje plastry antykoncepcyjne Evra jak do tej pory wszystko było w porzad

1 odpowiedzi
Witam, od ponad pół roku stosuje plastry antykoncepcyjne Evra jak do tej pory wszystko było w porzadku, dzisiaj zauważyłam brązowo czerwone upławy i ból w podbrzuszu jak na miesiączkę, czy to powód do niepokoju?
Sporadyczne plamienia mogą występować przy stosowaniu antykoncepcji. Jesli jednak bedą nawracać - prosze zgłosić sie na wizytę celem wykonania usg ginekologicznego. Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Koneczna

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Eksperci

Łukasz Pydyś

Łukasz Pydyś

Ginekolog, Ultrasonografista

Warszawa

umów wizytę
Monika Duczek-Polakiewicz

Monika Duczek-Polakiewicz

Ginekolog, Lekarz w trakcie specjalizacji

Wrocław

umów wizytę
Filip Łukasik

Filip Łukasik

Ginekolog, Lekarz w trakcie specjalizacji

Wrocław

umów wizytę

Podobne pytania

Masz pytania?

Nasi lekarze i specjaliści odpowiedzieli na 347 pytań dotyczących: antykoncepcja
  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.