witam od pół roku niepokoi mnie moje serce bardzo szybko sie męcze,praktycznie nic nie robie co by m

5 odpowiedzi
witam od pół roku niepokoi mnie moje serce bardzo szybko sie męcze,praktycznie nic nie robie co by mnie moglo meczyc,w czasie snu przekrecajac sie z boku na bok serce zaczyna mi strasznie szybko bic ,przez tyle lat nie mialam takich odczuc w dzien to samo zamierzam wybrac sie do lekarza ,prosze mi odpowiedziec czy to cos poważnego Aneta.G
Trzeba zrobić pełna diagnostykę kardiologiczną żeby stwierdzić czy jest to coś poważnego czy nie. Objawy mogą być psychosomatyczne ( związane z newricą) ale też mogą wynikać z choroby serca.

Oczywiście trzeba zrobić podstawową diagnostykę czyli badanie krwi z poziomem hormonów tarczycy, ekg, ew holter ekg 24 godzinny plus ginekolog-nie podała wieku(okres menopauzy)
Trudno odpowiedzieć na Pani pytanie bez zbadania Pani - ogólna odpowiedź jest taka, że mogą to być objawy choroby ale może też okazać się, że jest to np. jedynie wynik braku wytrenowania, tzw. słabej kondycji.
Dzień dobry! Wizyta u lekarza jest najlepszym rozwiązaniem. Przy tak szczątkowych informacjach o objawach, które nie są specyficzne dla określonej choroby nie jestem w stanie odpowiedzieć na Pani pytanie, czy to coś poważnego.
Brzmi bardzo poważnie. Trzeba to koniecznie wyjaśnić! Życzę zdrowia