Witam, od kilkunastu lat mam drazliwy jezyk. Wykluczona grzybica, zalecenie- uzupelnienie witamin z

1 odpowiedzi
Witam, od kilkunastu lat mam drazliwy jezyk. Wykluczona grzybica, zalecenie- uzupelnienie witamin z grupyB.
Jezyk piecze na calej powierzchni, jego krawedzie sa nieregularne, jakby zgniecione.Gdzie szukac pomocy?
Witam. Takimi schorzeniami zajmuje się poradnia chorób błon śluzowych i przyzębia. Adres najbliższej poradni wyszuka Pani/Pan w znanej na wszystkim wyszukiwarce.