Witam. Od kilku dni odczuwam na nodze pieczenie skóry przy tzw. "głaskaniu", a nawet podczas ocieran

1 odpowiedzi
Od kilku dni odczuwam na nodze pieczenie skóry przy tzw. "głaskaniu", a nawet podczas ocierania się o skórę ubrania. Początkowo pieczenie występowało na biodrze jednak z czasem rozprzestrzeniło się także na pachwinę i stopniowo schodzi w dół. Co jakiś czas w tych miejscach występuje silny, punktowy i krótkotrwały ból. Nie jestem w stanie określić czy to poprostu znacznie silniejsze pieczenie czy wręcz kłócie. Nie przychodzi on po kontakcie skóry z odzieżą czy podczas "głaskania". Pojawia się samoczynnie... Nie wiem czy może to być przyczyna tego, że mam przesuszoną skórę.
Jeśli wyżej opisane zmiany dotyczą tylko jednej kończyny to mogą ( nie muszą) być spowodowane półpaścem. Warto umowić sie do dermatologa lub lekarza POZ. Pozdrawiam.