Witam, od dłuższego czasu zmagam się z problemem z zatykającym się nosem, jedna z dziurek zatyka się
1
odpowiedzi
Witam, od dłuższego czasu zmagam się z problemem z zatykającym się nosem, jedna z dziurek zatyka się tak na 90%, naprzemiennie raz lewa a raz prawa, często towarzyszy temu wodnisty katar który aż kapie z nosa, łzawienie z oczu oraz częste kichanie, przez tak zatkany nos wraz z katarem ciężko się oddycha i jest to szczególnie uciążliwe podczas snu. Objawy występują najczęściej zaraz po przebudzeniu i utrzymują się nawet do kilku godzin choć zdarza się też to losowo w ciągu dnia. Nawet bez kataru czuje, że jedna z dziurek (naprzemiennie) nie jest całkowicie drożna. Co może być tego przyczyną, do jakiego specjalisty udać się w pierwszej kolejności?
Laryngolog/alergolog
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Dzień dobry. Mam 39 lat. Od dłuższego czasu źle się czuję. Coraz cześciej zdarzają się dni gdy nie mam energii. Tak fizycznie jak i psychicznie. Pojawiły się rozmaite dolegliwośći gastryczne a atopowe zapalenie skóry tym razem było wyjątkowo dolegliwe. Obecnie bardzo dokucza mi objaw polegający…
- Witam stosuje Xanaks sr 0,5 stosuje go 2 tygodnie , myślę że objawy się trochę nasiliły , nie wiem czy to normalne i za jakiś czas minie
- Z związku z ogłoszeniem o wstrzymaniu obrotu szczepionką Varilrix o serii A70CD868B, zastanawiam się czy mojemu dziecku, które przyjęło ten preparat w dniu 9.05.2025, zagraża jakieś niebezpieczeństwo. Po szczepieniu nie pojawiły się żadne niepokojące objawy. W punkcie szczepień nie uzyskałam…
- Witam, Od 4 dni przyjmuje połówkę leku Setaloft 50 mg na napady lęku. Dostałam również do stosowania doraźnie lek Xanax 0,25 zanim zacznie się działanie Setaloftu. Przez dwa wzięłam po 1 tabletce Xanaxu, natomiast trzeciego dnia lęk się tak mocno nasilił, że wzięłam dwie tabletki. Chciałabym…
- Dzień dobry, Byłem u proktologa pod kątem planowanej operacji usunięcia fałd odbytu. Lekarz powiedział, że operacja musi odbyć się częściowo od wewnątrz, tj. od strony odbytu i konieczna jest uprzednia lewatywa ? Chciałem zapytać dlaczego, skoro fałdy są na zewnątrz ? Czy jest to jedyny i standardowy…
- Jestem na umowie zleceniu i nie przystąpiłam do dobrowolnego ubezpieczenia chorobowego. Czy dostanę zwolnienie lekarskie? Mój pracodawca wymaga tego by usprawiedliwić nieobecność w pracy.
- Dzień dobry mam pytanie czy jeżeli jestem ubezpieczona przez MOPR a bym chciała się umówić na wizytę do psychiatry to czy ona będzie coś kosztować czy nie bo niestety nie mam pojęcia
- Dzień dobry, mam pytanie odnośnie suchej skóry na kolanach u dziecka 7 lat. Skora w tych miejscach jest bardzo twarda i mimo smarowania kremami nawilżającymi powraca ten problem.
- Witam. Zrobiłam beta hcg które wynosi 257 co to oznacza ?
- Od ponad dwóch tygodni bardzo mocno schodzi mi skóra z dłoni po obu stronach. Swędza mnie dłonie. Pojawiają się miejsca gdzie robi się takie coś jakby skóra pękała na palcach i po wewnętrznej stronie dłoni. Kremy i mascie pomagają na jeden dzień. Proszę o pomoc.
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.