Witam. Od 3 miesięcy statamy się o dziecko. Mam 35 lat. Ostatnia miesiaczke miałam 22 września. Cykl

1 odpowiedzi
Od 3 miesięcy statamy się o dziecko. Mam 35 lat. Ostatnia miesiaczke miałam 22 września. Cykl trwa 30 dni.Wszystko bylo ok owulacje mialam ok 5/6października-robilam test :dwie kreski, w tym czasie i dwa dni wcześniej doszło do zblizenia.
16 października miala krople krwi w sluzie.Zdziwilma sie ponieważ nigdy wczesniej sie to nie zdazrzylo, na nastepny dzień lekko rozowe czasem brazowe, oczywiscie poszłam do ginekologa , tym bardziej że okres powinnam dostac 22 października, czyli plamienie nastapilo 6 dni przed spodziewaną miesiączką, a zawsze jest to jeden dzień. Pani Ginekolog dala mi Duphaston 3 razy dziennie przez tydzien. Pierwsza dawke Dup. wzielam 18 października. Dzis jest 22 października, ale okresu nadal nie mam jedynie brazowy sluz , od wczoraj 21 października, nic mnie nie boli....Czy jest to spowodowane lekiem którym biore??? Czy jest jeszcze nadzieja ze jestem w ciąży??? Wizyte mam dopiero za 2 tyg, nie mam jak zadać pytania lekarzowi. Czuję sie trochę połamana ponieważ piwrwszy raz jestem w takiej sytuacji
Prosze brac nadal zalecony przez lekarza lek i wykonac betaHCG dzisiaj i po 48 godzinach. Jesli przyrost jest o okolo 100% to nie ma powodu do zmartwienia. Pozdrawiam