Witam, Od 2 lat mam przewlekły katar ,który spływa po tylnej ściśnie gardła, objawy nasilone zwłasz

1 odpowiedzi
Od 2 lat mam przewlekły katar ,który spływa po tylnej ściśnie gardła, objawy nasilone zwłaszcza po przebudzeniu, do tego dochodzą nudności spowodowane zalegająca wydzieliną, niekiedy powodują wymioty.
W ostatnim czasie doszedł jeszcze ból zatok. Wykonałem badania pod katem alergi które wykluczyły ten czynnik

Jakie badania oraz diagnostykę wykonać?
dr n. med. Piotr Sawicki
Laryngolog
Bydgoszcz
Konieczna jest tu konsultacja z badaniem laryngologicznym, endoskopią jam nosa i ewentualnie tomografia komputerowa jeśli będą do tego wskazania.
pozdrawiam Serdecznie i zapraszam.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.