Witam, od 2 dni mam piski w lewym uchu. Jest to dość dziwne bo piski pojawiają się jak cos mówię lub

1 odpowiedzi
Witam, od 2 dni mam piski w lewym uchu. Jest to dość dziwne bo piski pojawiają się jak cos mówię lub kaszlę. Mam tez od jakiegoś czasu uczucie guli w gardle. Gula w gardle pojawiła sie tez u mnie około roku temu i trwała jakies dwa tygodnie w okresie ogromnego stresu potem wszystko minęło. Teraz również mam czas bardzo stresujący i moje pytanie brzmi czy te objawy mogąbyc również teraz spowodowane dużym stresem? Dwa miesiące temu miałam również wizyte u laryngologa poniewaz około dwa lub trzy tygodnie pobolewało mnie gardło ale laryngolog nic nie stwierdził, powiedział że to przez refluks żoładkowy dał jakies tabletki i po 4 dniach juz gardło mnie nie bolało. Czy te moje wszystkie objawy moga byc na tle nerwowym czy mogę mieć jakies problemy zdrowotmne, nie ukrywam że w głównej mierze boje się że to może byc rak poniewaz boli mnie gardło mam uczucie guli w gardle i teraz to ucho...
Powtarzające się objawy typu gula, związane z sytuacją stresową, powinny skłonić pacjenta do wizyty u psychiatry, gdyż niewątpliwie to on jest najlepszym specjalistą od takich schorzeń. Stres i nadmierna nerwowość mogą wywołać cały szereg innych dolegliwości. Piski w uszach również, ale proponuję także kontrolować ciśnienie tętnicze krwi i wykonać badanie słuchu- audiogram. Pozdrawiam