Witam. Od 10 dni mam czyraka na posladku. Stosuje Dermovate. Zszedl obrzek/ stan zapalny ale ropa/pl
1
odpowiedzi
Witam. Od 10 dni mam czyraka na posladku. Stosuje Dermovate. Zszedl obrzek/ stan zapalny ale ropa/plyn pod skora caly czas sie utrzymuje bez zmian. Nie ma ujscia, czyrak nie pekl. Jak dlugo nalezy stosowac Dermovate 2x dziennie? Czy konieczne bedzie naciecie czy czekac az sam sie wchlonie? Co mozna zrobic aby pozbyc sie ropy pod skora? Co oprocz dermovate moge stosowac? Odkazam Octeniseptem oraz tonikiem przeciwtradzikowym Effaclar. Przyjmowac jakies specjalne witaminy/suplementy? Dziekuje za pomoc. Pozdrawiam
Dzien dobry, na czyraki nie wolno stosować Dermovate, to silny lek sterydowy i może tylko pogorszyć sytuacje. Proszę go odstawić, zastosować kompresy z Ichtiolu i Octenisept do przemywania. Pozdrawiam.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.