Witam. Nikt dotąd nie mogł mi pomóc. Mam 21 lat od 12 roku życia mniej słyszę na ucho. Jest to u m
2
odpowiedzi
Witam. Nikt dotąd nie mogł mi pomóc.
Mam 21 lat od 12 roku życia mniej słyszę na ucho.
Jest to u mnie rodzinne, babcia straciła słuch, tata ma niedosłuch wraz z braćmi oraz ja.
Wrażenie zatkanego ucha. Od 2lat piski/szumy.
Często muszę się domyślać co mówią do mnie ludzie. Bywa że przy żuciu gumy/ziewaniu czy lotem samolotem jest wrażenie „odtykania” się delikatnie ucha.
Boję się, że z czasem mogę stracić słuch.
Miałam już (udane) operacje: przegrody oraz wycięcia migdałów (miało to pomóc)
Jestem gotowa na operacje ucha jeżeli by to coś zdziałało.. może to otoskleroza?
Niestety żaden laryngolog po zbadaniu nie zlecał mi nic wiecej... szukam kogoś kto mi pomoże. Nakieruje na to co to moze byc. Nie chce stracic sluchu. Dolnyśląsk, ale jestem w stanie pojechać dalej jeżeli to pomoże
Mam 21 lat od 12 roku życia mniej słyszę na ucho.
Jest to u mnie rodzinne, babcia straciła słuch, tata ma niedosłuch wraz z braćmi oraz ja.
Wrażenie zatkanego ucha. Od 2lat piski/szumy.
Często muszę się domyślać co mówią do mnie ludzie. Bywa że przy żuciu gumy/ziewaniu czy lotem samolotem jest wrażenie „odtykania” się delikatnie ucha.
Boję się, że z czasem mogę stracić słuch.
Miałam już (udane) operacje: przegrody oraz wycięcia migdałów (miało to pomóc)
Jestem gotowa na operacje ucha jeżeli by to coś zdziałało.. może to otoskleroza?
Niestety żaden laryngolog po zbadaniu nie zlecał mi nic wiecej... szukam kogoś kto mi pomoże. Nakieruje na to co to moze byc. Nie chce stracic sluchu. Dolnyśląsk, ale jestem w stanie pojechać dalej jeżeli to pomoże
Proszę wykonać badania: audiometria oraz tympanometria z odruchami i przesłać mi do oceny. Badania można wykonać w wielu punktach, w których aparatuje się słuch.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Przyjedź.
Podobne pytania
- Jestem w 3 klasie liceum i w tym roku szkolnym zdaje maturę. Jest dopiero listopad a ja już borykam się ze stresem i strachem o przyszlosc. Przynajmniej raz w tygodniu wieczorem płacze bo miewam myśli ze sobie nie poradze, ze coś pójdzie nie tak. Myśle tez wtedy ze mało umiem i jak dużo rzeczy…
- Witam, zaczęłam się odchudzać, mam pcos przez pierwsze 3 tyg schudłam 10 kg a teraz od jaki 2/3 tyg waga stoi co może być przyczyną, mam 24 lat 100kg wzrost 165 i tak na śniadanie wypijam jogurt aktivia czasem 2 jajka i pomidor na drugie śniadanie to albo ciastko belvida albo jabłko albo budyń…
- Przy galce ocznej mam taka biala plamke okulista mówił ze jest to tłuszczyk,gdy lekko otknelam wyczułam ze jest twardy gruczoł,gdzie mam się udać żeby skontrolować co jest naprawdę.
- Jestem po zatorowości płucnej i od 2 m-ce przyjmuje Xarelto Obecnie od 1 m-ce przyjmuje dawkę 20 mg raz dziennie i od około 2 tygodni pojawiły się problemy gastryczne czyli: bulgotanie w żołądku, gazy oraz sporadyczne zaparcia Nie mam bólów brzucha ani krwawienia Co mogę przyjmować aby pozbyć…
- Witam , lekarz przepisał mojemu dziecku maści najpierw fucibet lipid przez 7 dni A później fucidin przez 14 dni , jak uzyskaliśmy fucibet wysypka pięknie zeszła z okolicy ust, a jak zaczęliśmy używać tej drugiej maści, wysypka wróciła, dlaczego? Czy powinnam używać tej drugiej maści nadal?
- Witam , od paru dni mi wyszła wysypka na początku były małe chrusty wiedz drapalem jak to ja, ale z każdym dniem bylo coraz więcej i więcej . W obecnej chwili mam na całym ciele ale nie mam na dłoniach, między palcami " jak swierzb" , stopach i twarzy tak to na całym ciele . Nie są to pęcherzyki,…
- Syn w lipcu miał zabieg odklejania napletka i do tej pory nie daję się dotknąć jak chce ściągnąć mu napletek do mycia jest wielki krzyk i nie wiem czy go to boli czy ma jakąś traumę .
- Witam... Wynik Usg serca wykazał mi opuszek aorty 50mm Lekarz mówi że spokojnie nic się nie dzieje i kolejna wizyta za pół roku na Usg. Zwiększył mi tabletki na nadciśnienie..biorę Valsacor 160mg. 1 tab rano 1 tab na wieczór. Choruje na nadciśnienie tętnicze od 7 lat. Mam 37 lat...pracuję…
- Witam,dwa miesiące temu miałam podany botox na mieśnie żwacze,nie jestem zadowolona z efektów,twarz straciła objętość, Czy w momencie kiedy toksyna przestanie działać, mieśnie wrócą do swojej wielkości z przed zabiegu
- Osoba z mojej rodziny ma schizofrenię. Czy wczesna reakcja na nawrót choroby może zmniejszyć rozwój choroby, ewentualnie zmniejszyć dawki leków? Na początku roku brał rano dawki 100 mg Amisanu i wieczorem 4,5 mg Rispoleptu. Następnie na wiosnę (po 1 dniowym remoncie dachu, powiedział, że część…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.