Witam. Na podniebieniu twardym mam dużą, czerwoną plamę, która boli. Nie ma żadnej białej obwódki, t
1
odpowiedzi
Witam. Na podniebieniu twardym mam dużą, czerwoną plamę, która boli. Nie ma żadnej białej obwódki, tylko sama czerwień. Co to może być?
Proszę to skonsultować z chirurgiem twarzowo-szczękowym
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Dzień dobry, w połowie kwietnia tego roku zasnęłam w soczewkach kontaktowych. Po przebudzeniu (ok. 3 godzinach) ściągnęłam soczewki, ale odczuwałam dyskomfort i ból oczu - zwłaszcza lewego. Na następny dzień mimo dyskomfortu i bólu założyłam soczewki, jednak po kilku godzinach noszenia soczewek…
- Jak bardzo niebezpieczny jest HPV typ 35? Jakie są zalecenia leczenia lub kolejnych badań przy tym typie wirusa HPV?
- proszę o interpretację wyników : (kobieta 33 lata) TSH wynik 1,902, norma 0,270-4,200 FT3 wynik 4,21, norma 2,60-5,10 FT4 wynik 0,77, norma 0,64-1,25 ATPO wynik 274, norma <9 ATG wynik 64,9, norma <4,0
- Czy dziecko lekkim upośledzeniem umysłowym może przybierać sobie do głowy na przykład gby chcieli go przenieść do innej szkoły specjalne o a jest ogólnej dostępnej
- Dzień dobry, Mam od sześciu miesięcy zapalenie pęcherza i brałam już 5 antybiotyków i nic nie pomogło. Do tego ciągłe infekcje intymne i hemoroidy. W nocy ciągle wstacje żeby się wysikać przez co jestem niewyspana cały czas. Aktualnie biorę Canephron, probiotyk Sanprobi IBS, Narum Vagine, wit.…
- Czy podczas brania Mirtagen mogę usunąć zęba? Jaki odstęp zachować?
- Dzień dobry. Miesiąc temu, miałam plombowanie zęba pod znieczuleniem. Ząb mnie cały czas boli. Ostatnio mam wrażenie, że coś go od środka rozpycha.
- Witam. Mam problem. Mam 29 lat. Chciałabym wyjechać do znajomego do pracy na drugi koniec Polski. Pomimo tego, że już dawno jestem dorosła moja mama się nie zgadza. Próbuję jej wytłumaczyć, że jestem dorosła i już dawno powinnam zacząć swoje życie bez niej i z dala od niej. Nic do niej nie dociera.…
- Od 2 miesięcy po operacji usunięcia części jelita cienkiego oraz grubego muszę kilkanaście razy na dobę korzystać z toalety. Jest biegunka z na przemian troszkę gęstszym kalem. Jak długo to może trwac
- Rok temu przypadkowo wykryto tętniaka tętnicy śledzionowej. Miał wówczas 18mm .Teraz zrobiłam ponowne angio TK tętniak ma 20x14mm i wyryto drugi o wielkisci14x13mm. Czy muszą być operowane ? Mam 58 lat
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.