Witam muj syn ma 19 lat 7 tygodni temu popażył się olejem ma 90% popażonego ciała został wprowadzony
Witam muj syn ma 19 lat 7 tygodni temu popażył się olejem ma 90% popażonego ciała został wprowadzony w śpiączke farmakologiczną pułtora tygodnia temu odstawili leki żeby go wybudzić widzi rusza głową nie mówi bo ma tracheotomie nie wiem czy jest do końca świadomy ale problem jest taki że nie może ruszać nogami i rękoma a lekaże mówią że nie znają przyczyny porobili badania rezonans itp. I nie wiedzą a ja umieram z niewiedzy czy to minie
1 odpowiedź
Problem jest zbyt poważny aby szukać odpowiedzi w internecie. Należy być w stałym kontakcie z lekarzami leczącymi w Oddziale. Korzystanie z innych źródeł informacji niewskazane.
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.
