Witam, moja ostatnia miesiączka 8.09.2018r. Zapłodnienie na pewno nastąpiło po 23.09.2018r. W międ
1
odpowiedzi
Moja ostatnia miesiączka 8.09.2018r. Zapłodnienie na pewno nastąpiło po 23.09.2018r. W międzyczasie wylądowałam w szpitalu z krwawieniem (miałam krwiaka). Lekarz powiedział, że się wchłonął. Tylko, że prawdopodobnie jest puste jajo, bo nie widać zarodka. Pęcherzyk żółtkowy prawidłowy. Na dzień 25.10 bhcg 85tyś. Czy jest możliwe, że pęcherzyk jest pusty? Bez zarodka?
- w dokładnym usg i z tą wartością bhcg powinien być widoczny, jeżeli nie jest musi sie Pani liczyc z tym rozpoznaniem. pzdr artur mazur kalisz ;-)
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.