Witam, moja córka od kilku lat zmaga się z bólem cewki moczowej przy oddawaniu moczu ale i również p

1 odpowiedzi
Witam, moja córka od kilku lat zmaga się z bólem cewki moczowej przy oddawaniu moczu ale i również po za ta czynnością. Ma 16 lat i wiele badań wykonanych które nie rozwiązują problemu. Jedyne badanie które dokładnie może obejrzeć cewkę moczowa to cystoskopia. Niestety nie mogę znaleść specjalisty który prywatnie wykona takie badanie w znieczuleniu 16 łatce. Proszę o pomoc. Dziękuję
dr n. med. Michał Wolnicki
Urolog dziecięcy, Chirurg dziecięcy
Kraków
Cystoskopia jest możliwa do wykonania , konieczna jest wizyta i następnie będziemy kwalifikować dobadania, zapraszam

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.