Witam mąż 44 l zrobił markery CEA wynik 30.22ng. jest obciążony genetyczne rakiem jelita grubego dod

1 odpowiedzi
Mąż 44 l zrobił markery CEA wynik 30.22ng. jest obciążony genetyczne rakiem jelita grubego dodatkowo krwawienia podczas załatwiania czy to oznacza zaawansowany stan chorobowy? Wszędzie informacje dotyczące aż tak podwyższonego markera CEA wskazują na bardzo zaawansowany stan ..czy może jednak jest nadzieja czy aż tak wysoki wynik może być spowodowany czym innym? Oczywiście będziemy także konsultować dalej ale bardzo proszę o odpowiedź
Proszę pamiętać, że poziom markerów nie służy do diagnozowania choroby. Dość często zdarzają się pacjenci, którzy mają prawidłowy poziom markerów przy zaawansowanej chorobie. Pytanie o jakim obciążeniu genetycznym mówimy, czy chodzi o FAP czy HNPCC. Musicie Państwo bezwzględnie jak najszybciej wykonać kolonoskopię z ewentualną biopsją. Pozdrawiam.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.