Witam, mama prawie całym ciele grudki, które jak tylko mam osłabioną odporność zamieniają się w bolą

1 odpowiedzi
Witam, mama prawie całym ciele grudki, które jak tylko mam osłabioną odporność zamieniają się w bolące czyraki. Szukam bardzo dobrego specjalisty (Łódź), który oceni co to właściwie jest, jak z tym walczyć. Jak czyrak pęknie, prawie zawsze zostaje mi po nim ślad. Te grudki mam głównie na torsie, plecach, rękach są albo lekko widoczne, albo czuć je pod palcami. Byłem już u paru lekarzy, którzy mówili że nic się nie da z tym zrobić, tylko stosować maść ichtiolową. Czy mam się udać do dermatologa, a może do immunologa?
Kuba
Dzien dobry.
Bez badania nie da się wiele powiedzieć. Oprócz maści ichtiolowej dermatologia dysponuje wieloma dobrymi lekami, proszę być dobrej myśli i odwiedzić dermatologa.
Sugeruję wizytę: Konsultacja dermatologiczna - 150 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.