Witam mam zapalenie pęcherza już mija 4 dzień i ustąpił ból ale dalej czuje ze pobolewa pęcherz co t
1
odpowiedzi
Mam zapalenie pęcherza już mija 4 dzień i ustąpił ból ale dalej czuje ze pobolewa pęcherz co tobic, dziś znowu zaczął bolec i nie wiem co robić wzięłam teraz furgagine a chciałabym zasnąć
Proszę skonsultować się z lekarzem, który dobierze Pani odpowiednie i skuteczne leczenie. Pomocne może okazać się umówienie teleporady.
Sugeruję wizytę: Konsultacja online - 120 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.